Vestuvės jaunajai dažniausiai yra viena gražiausių švenčių jos gyvenime, tad visiškai suprantama, kad ne tik artimiausieji šeimos nariai, tačiau ir svečiai turėtų stengtis padėti sukurti tobulą dieną, kad jaunoji jaustųsi puikiai. Tiesa, net ir pačios mažiausios smulkmenos gali sugadinti nuotaiką, tad labai svarbu apgalvoti detales.

Viena iš jų – apranga, kuriai svečias turi skirti tiek pat daug dėmesio, kaip ir jaunoji. Didžiausias dėmesys – merginoms ir moterims, kadangi jos taip pat nori atrodyti puikiai, tačiau privalo laikytis etiketo, sakykime, neatrodyti gražiau už jaunąją.

Klara.lt – geriausias internetinė parduotuvė, kuri siūlo ypač platų suknelių pasirinkimą. Užsukę tikri rasite drabužį su kuriuo atrodysite puikiai. O žemiau pateikiame kelis etiketo patarimus, kurie padės vestuvių diną atrodyti nuostabiai, tačiau neužsitraukti nuotakos rūstybės.

Suknelė rinkitės tokią, kad Jums tiktų

Suknelės internetu – greičiausias ir paprasčiausias būdas rasti tinkamą aprangą. Sutaupysite ne tik daug laiko, tačiau labai dažnai ir pinigų. Taigi, susiraskite prekybos platformą, kurioje planuojate pirkti. Kai ji jau žinoma – laikas ieškoti tinkamiausios suknelės.

Pirmiausia reikia suprasti, kad ir kokios taisyklės egzistuoja – suknelė turi Jums tikti. Kiekvienos moteris figūra yra skirtinga, tad reikia ieškoti aprangos, kuri derėtų pagal konkretaus žmogaus išvaizdą. Derinkite ne tik prie linijų, tačiau taip pat ir prie plaukų bei odos spalvos. Smulkmenos, tačiau būtent jų derinimas gali užtikrinti, kad vestuvių dieną atrodysite puikiai. Galiausiai, kad pavyks atrodyti puikiai ne tik vestuvių metu, tačiau ir kiekvieną dieną. Lygiai taip pat ir suknelės vasarai, ir žiemai turi būti apsirenkamos pagal figūrą.

Balta suknelė – tik jaunajai

Nors visi puikiai žino taisyklę kad vestuvių dieną baltos spalvos drabužius gali vilkėti tik jaunoji, visgi, kai kurios moterys is dar renkasi labai šviesių spalvų sukneles, kadangi galvoja, kad šviesi – tai ne balta, tad ją dėvėti – galima. Tai nėra visiškai teisinga, kadangi kartais per šviesios spalvos suknutės taip pat yra blogas pasirinkimas, kadangi jeigu vestuvių dieną labai daug moterų dėvės, pavyzdžiui, kreminės spalvos sukneles – tokiu atveju jaunoji vistiek pasimes svečių jūroje. Galiausiai, kartais jaunosios savo vestuvių dieną nusprendžia dėvėti pastelines, švelniai rožines sukneles. Žinoma, moterys, kurios atėjo kaip svečiai. Galbūt ot net ir nežinojo, kadangi tai galbūt kiek neįprastas sprendimas. Visgi, jeigu norite apsiprausti – visada rinkitės ryškesnių spalvų sukneles.

Suknelė ne vienam kartui

Jeigu jaunoji perka suknelę, kuri bus naudojama tik  vieną  kartą, tai svečiai tikrai neturėtų puoštis taip stipriai, kad daugiau gyvenime paprasčiausiai nebus progų, kur tokia suknutė gali būti dėvima. Taigi, rekomenduojame rinktis galbūt kiek paprastesne sukneles, kurios ateityje taip pat gali būti dėvimos labai skirtingų progų metu. Puikiai tiks ir puošnesnės, tačiau tik tokiu atveju, kai esate tikras, kad rasite laiką ir vietą, kur labai puošnios suknutės gali prireikti. Taigi, gera yra ta suknelė, kuri gali būti dėvima ne vieną kartą.

Audinys ir ornamentai

Jeigu norite vestuvių metu atrodyti stilingai ir jaustis ramiai, kad nebūsite puošnesnė nei nuotaka – tokiu atveju rekomenduojame rinktis kuo lengvesnės medžiaginės sukneles, kurios neatrodys labai apkrautai. Suprantama, kad žiemos metu gali norėti rinktis tamsesnių atspalvių aprangą, kuri yra ir storesnės medžiagos. Visgi, šis pasiūlymas nėra pats geriausias, kadangi tas sunkumas apkraus ne tik jus, tačiau ir bendrą visumą. Taigi, geriausias pasirinkimas yra lengvesnės, lengvo kritimo suknutės, kurios dažniausiai yra iki kelių. Taip pat visada rekomenduojam vengti ir labai margų suknelių, kadangi jos taip pat tokią dieną gali atrodyti nelabai skoningai, o raštai dažniausiai kleipia kitų žmonių dėmesį, ko vestuvių diną jaunosios draugės bei šeima turėtų vengti.

Suknelės internetu – galimybė nesugaištant daug laiko rasti tokią aprangą, kuri labiausiai tinka. Svarbiausia atsižvelgti į kelias mūsų išsakytas taisykles ir suknelių paieškų nepasilikti paskutiniai dienai, kadangi tai dažniausiai labai apkrauna ir iš beviltiškumo pasirenkamos ne tokios gražios ir ne tokios tinkamos suknutės.