Drabužių sluoksniavimas gali padėti ne tik nesušalti, bet net sulaikyti kūnų šilumą šaltesnėmis žiemos dienomis, o taip pat tuo pačiu suteikia galimybę susikurti stilingų ir labai spalvingų aprangos ansamblių, kuri leidžia išsiskirti minioe. Megztiniai internetu – viena tų prekių, kuri visada leidžia atrodyti nenuobodžiai, kad ir kokia proga lauktų.

Megztiniai internetu

Kokiu būdu įdomiai vilkėti ne vieną aprangos sluoksnį? Prieš pradedant derinti drabužius, labai pravartu būtų išsiaiškinti keletą paprastesnių ir nesunkiai pritaikomų taisyklių bei patarimų. Vieną paprastesnę ir, galbūt, pagrindinę, kuri tiktų beveik su visais rūbų sluoksniavimų variantais, įmanoma pavadinti „nuo plonesnio iki storesnio“. Megztiniai internetu visada padės turimą derinį padaryti įdomesnį.

Tai reiškia, jog sluoksniuojant drabužius derėtų pirmiausiai vilktis plonesnį rūbą, o kiekvienas kitas sluoksnis privalėtų būti šiek tiek storesnis. Šitaip sluoksniuojant drabužius labai sparčiai realu prisitaikyti prie besikeičiančios temperatūros: jeigu bus šilta, tuomet pirma nusivelkamas storesnis drabužis, o, kai šaltoka – pasirenkamas kiek storėlesnis.

Drabužių derinimas

Sluoksniuojant drabužius reikia vengti vienodos tekstūros ar medžiagos. Jos turėtų būti skirtingos. Tarkim, džinsai ir velvetinė medžiaga yra grubesnė, storesnės, tinkanti šaltiems orams. Šios medžiagos gana gerai derinamos tarpusavyje. Toks pats būdas gali būti taikomas renkantis medvilninius flanelinius marškinėlius, vilnonį megztinį bei tvido švarką.

Visišai nesvarbu, kiek rūbų sluoksnių bus vilkima, bet aprangos derinys turėtų išlikti gražus net tada, kuomet nusivelkamas nors vienas drabužis. Tikrai prastai derės, kai nusivilkus megztinį, pasimatys vilkimi marškiniai, nė kiek nederantys prie likusių drabužių dalių.

Megztinio derinimas

Akivaizdu, jog didesnis vilkimų rūbų kiekis vizualiai platins, tad stambesnio sudėjimo vyriškiams tai daryti vertėtų itin atsargiai. Be jokios abejonės, neusnku drabužius sluoksniuoti lieknesniems žmonėms. Kuo daugiau drabužių sluoksnių, tuo gausiau spalvų, tekstūrų bei raštų, todėl, kai papildomai velkatės dar vieną megztinį, reikėtų įsitikinti, kad jis gražiai derinsis prie viso esamo ansamblio. Jeigu spintoje yra tik vienintelis megztinis, megztiniai internetu gali padėti susikurti įdomesnį stilių.

Vienas pačių elementariausių ir efektyvesnių aprangos sluoksniavimo būdų yra marškiniai bei megztinis. Tokia variacija galėtų būti pasirenkama ne tik vilkint kasdienius rūbus, bet ir verslo kasdienį apsirengimo kodą atitinkantį derinį. Rudens metu ar žiemą galima vilktis storesnį vilnonį