Administracinis teismas turi naują elektros prekių tiekėją

didmeninis tiekejas

Administracinis teismas neseniai pasirašė naują sutartį su elektros prekių tiekėju. Ši nauja partnerystė suteiks galimybę teismo darbuotojams ir lankytojams įsigyti aukštos kokybės gaminių konkurencingomis kainomis.

Tiekėjas garsėja puikiu klientų aptarnavimu, greitu pristatymu ir patikima garantine pagalba. Be to, tiekėjas yra įsipareigojęs laikytis tvarumo ir etiškos prekybos praktikos, todėl padeda mažinti mūsų anglies dioksido pėdsaką ir kartu tiekia aukščiausios kokybės produktus.

Ši naujoji partnerystė – tai didelis žingsnis į priekį, siekiant dirbti su moderniausiais ir patikimiausiais šios pramonės šakos tiekėjais. Administracinis teismas yra įsitikinęs, kad tai padės išlaikyti nepriekaištingus klientų aptarnavimo standartus ir prisidės prie sveikesnės ir ekologiškesnės aplinkos kūrimo.

Tikimės tęsti šiuos naujus santykius ir norėtume padėkoti savo tiekėjams už jų įsipareigojimą teikti kokybiškus produktus ir paslaugas. Jei turite klausimų ar užklausų dėl naujai paskirto tiekėjo, nedvejodami kreipkitės į mus. Dėkojame už nuolatinę paramą!

www.kaat.lt

www.kaat.lt