Turto bankas ketina modernizuoti administracinius pastatus Kaune

Turto bankas pranešė, kad pradeda dviejų administracinių pastatų Kaune modernizavimo darbus. Pastatai, esantys adresu 5-oji g. ir Laisvės al. 95, bus modernizuojami naudojant naujausias technologijas ir funkcijas. Tai pagerins darbuotojų darbo aplinką ir apskritai padidins banko veiklos efektyvumą.

Tikimasi, kad projektas bus įgyvendintas per dvejus metus, o jo metu bus įdiegtos modernios saugumo priemonės, pavyzdžiui, elektroninės durų spynos ir vaizdo stebėjimo kameros. Be to, bus atnaujinta banko IT infrastruktūra, įrengiant naujus serverius ir programinės įrangos sistemas. Taip pat bus atliktas išsamus pastatų energetinis auditas, siekiant nustatyti sritis, kuriose galima padidinti energijos vartojimo efektyvumą.

Pastatai taip pat bus aprūpinti moderniais baldais ir įranga, pavyzdžiui, naujais stalais ir kėdėmis darbuotojams. Taip pat bus atnaujintos banko konferencijų salės ir susitikimų erdvės, kad klientams būtų sukurta patogi ir profesionali aplinka.

Galiausiai tikimasi, kad pastatai bus iš esmės atnaujinti, kad būtų sukurta jaukesnė atmosfera klientams ir darbuotojams. Bus perdažytos sienos, pakeisti kilimai ir įrengtos naujos iškabos.

Turto bankas tikisi, kad šie patobulinimai padės padidinti klientų pasitenkinimą ir pagerins bendrą jų aptarnavimo patirtį. Jis įsitikinęs, kad modernizavimo projektas turės teigiamą poveikį jo veiklai Kaune ir sustiprins miesto, kaip verslui palankios vietos, reputaciją. Projektą tikimasi užbaigti iki 2021 m.

Ką manote apie Turto banko modernizavimo planus Kaune? Praneškite mums žemiau esančiuose komentaruose!

www.kaat.lt

www.kaat.lt